Ticari Araç Satış Kampanyası

Ticari Araç Satış Kampanyası

TİCARETTE ÖNE GEÇİN

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford.

Ağustos ayına özel kampanyalardan size göre olanı seçin.

Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle1 sunuluyor.

%0 Faiz Fırsatı

31 Ağustos 2019'a kadar faiz farkı ödemeden yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.

F Kasko, bakım paketi veya Ford Güvence ile Her şey dahil finans paketi kapsamında;

- Ticari araçlara özel 60.000 TL 12 ay %0 faiz fırsatından faydalanın. 2

Ford Ticari Araçlara Özel İndirim Fırsatı​

Ağustos ayı boyunca Ford ticari araç satın alımlarında geçerli %5 indirim kapsamında siz de yeni bir Ford Ticari Araç sahibi olun. 3

Peşin Alım Fırsatı

%0 faiz fırsatından faydalanmayıp, ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için ticari araçlarda %3 indirim Ford Yetkili Satıcılarında.4

1 Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2 07 Ağustos - 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerli 60.000 TL 12 Ay %0 Faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko, Bakım Paketi veya Ford Güvence ile tüm Ford ticari araçlarının satın alımlarının konu olduğu 60.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 5.000,00 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı % 0,1642 ; yıllık toplam maliyet oranı % 1,9708 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

3 07 Ağustos - 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında özel indirim fırsatı kampanyası Ford ticari araçların tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %5 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilebilmektedir.

4 06 Ağustos 2019'a kadar geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden 2019 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %3 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

Servis Randevusu

Bilgi Alın